Şirketimiz

Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Yıldız Boya Makinaları iş hacmini sürekli arttırmakta ve yatırımlarına hızla devam etmektedir. 

Hakkımızda

Yıldız Boya Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1960 yılından beri faaliyet göstermekte ve bulunduğu sektöre yön veren köklü firmaların başında gelmektedir. Bugün ikinci kuşak tarafından yönetilmekte olan şirketimiz, geçmişten taşıdığı bilgi ve deneyim ile kuşaktan kuşağa büyümesini 62 yıldır istikrarla sürdürmektedir. Şirketimiz, yüksek teknolojili üretim tesisi, geniş üretim alanı, tam donanımlı profesyonel teknik ekibi ile müşterilerine fark yaratmakta; boya, kaplama, yapıştırıcı, dolgu macunu ve kimya endüstrileri için yüksek kalitede makina üretimi yapmaktadır.

‘ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ilkesini esas alarak çalışan Yıldız Boya Makinaları, yatırımlarına hızla devam etmekte, yurtiçinde ve yurtdışında iş hacmini büyütmekte, müşteri portföyünü genişletmektedir. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite hedefini, projelendirdiği her anahtar teslim proje ve ürettiği her makinasında, tasarım aşamasından kurulum aşamasına kadar her ince ayrıntıya önem vererek gerçekleştirmektedir.

Yıllık üretimin %50’den fazlası ihraç edilirken, teknolojisi ve kalitesi nedeniyle tercih edilen makinalarımız, dünyanın birçok ülkesinde ‘YILDIZ BOYA MAKİNALARI’ markası ile ülkemizi temsil etmektedir.

Geliştirme, dağıtım ve üretimin bütün aşamaları İstanbul/İkitelli’de bulunan fabrikamızda yapılmaktadır. Tüm makinalar Yıldız Boya Makinaları tarafından üretilmektedir. Tamamı yerli üretimdir. Üretim, tasarım, projelendirme ve satış sonrası tüm hizmetlerimiz uzman mühendis ve teknik kadromuzla sağlanmaktadır.

Üretim Bölgelerimiz

Şirketimizin gerek yurtiçi gerek Avrupa, Uzak Doğu, Türk Kökenli Cumhuriyetler ve Afrika bölgeleri başta olmak üzere dünya genelinde 30 farklı ülkede aktif olarak makinaları ve projeleri bulunmakta, ihracat yaptığımız ve tesis kurduğumuz ülkelerin sayısı günden güne artmaktadır.

Yenilikçi ve devamlı süre gelen gelişim anlayışı, bizi karıştırma ve ince öğütme teknolojisi alanında dünya çapında tanınan bir şirket haline getirmiştir. Yenilikçi ürünlerimiz, müşteriye özel çözümlerimiz ve en yüksek kalite gereksinimlerimiz, yurtiçinde ve yurtdışında tanınırlığımızı güçlendirmeye ve genişletmeye katkıda bulunmuştur.

Üretim ve Hizmet Alanlarımız

Kimya sanayi, anahtar teslim su ve solvent bazlı boya üretim tesisleri, suni deri kimya haneleri, mastik, macun ve thiokol tesisleri, boya yan ürünleri tesisleri, baskı mürekkepleri sanayi, yalıtım sanayi gibi sektörler ile farklı viskoziteli ürünlerin karıştırılması, dispersiyon ve ezme işlemlerinin yapılmasını sağlayan karıştırıcı makinalar, inceltici makinalar, ezme makinaları, parçalayıcı makinalar, laboratuvar mikser ve ezicileri, ürün ve hizmet alanlarımız içinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

Boya Sanayii sektöründe, sürekli kendini geliştiren, dünyanın bu sektördeki en teknolojik şirketleri ile yarışan, ülkemizi bu anlamda gururla temsil eden, uzun yıllar kullanılacak, sağlam, kaliteli, verimli ve teknolojik makinalar üreten, köklü, güçlü, istihdam sağlayan, katma değer oluşturan ve tüm bu konularda süreklilik vaat eden bir üretici olmak.

Misyonumuz

Doğayı, canlıları ve gelecek nesiller için tüm dünyayı, yaşanabilir ve sürdürülebilir kılma esasına dayanarak üretim yapmak.

Değerlerimiz

  • Sürekli çalışmak
  • Sürekli gelişmek
  • Verimli ve kaliteli üretim yapmak
  • Müşterimizi her zaman ‘velinimet’ olarak görmek
  • Dürüstlük
  • Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile her daim aile olmak
  • Katma değer yaratmak