Kalite ve Servis

Kalite Politikası

Firmamızda uygulanan tüm uygulamaların, uluslararası kalite düzeyinde gerçekleştirilmesi ve geliştirilmesi, aynı zamanda çevrenin korunması, müşterilerimizin en yüksek kalite gereksinimlerinin en uygun şekilde gerçekleştirilmesi firmamızın kalite hedefleri arasındadır. Kalite Yönetim sistemimiz ISO 9001: 2015 ve CE’ye göre düzenlenmiştir.

Sertifikalar

Servis Hizmetleri

Makinalarımızın kalite, dayanıklılık ve verimli çalışma performansına tam güven vermekle birlikte gerek yurt içinde gerekse de yurtdışında bulunan müşterilerimizin servis ihtiyaçlarına, 7 gün 24 saatlik zaman diliminde hızlıca yanıt vermekteyiz.

ÖNCE MÜŞTERİ ilkemiz, yıllara dayanan deneyimimiz, mühendis ve teknik ekiplerimiz ile müşterilerimize YERİNDE SERVİS ve HEMEN MÜDAHALE hizmetleri ile çözüm üretmekteyiz.

Üretim sonrası montaj, devreye alma, satış sonrası servis ve yedek parça ihtiyaçları gibi tüm servis hizmetleri, şirketimiz tarafından büyük bir özen ve titizlikle yürütülmektedir. Makinalarımızı HER DAİM YENİ kılmak, başlıca önceliğimizdir.

Makinalarımıza duyduğumuz güven kadar servis hizmet kalitemiz de şirketimizi rekabette en üst noktaya taşıyan güçlü yönlerimizin başında gelmektedir.

2 yıl üretim ve parça garantisi, 10 yıl yedek parça teminini standart garanti koşullarımız olmakla birlikte tüm makinalarımıza süresiz servis hizmeti vermekteyiz.